STAYCLEAN INVISIBLEINVISIBLE je nový antireflexný povrch v ponuke JAI KUDO s bezfarebným zvyškovým odleskom. Je určený pre tých, ktorí venujú výnimočnú starostlivosť svojmu vzhľadu a chcú, aby každý kus oblečenia vrátane okuliarov bol perfektne zladený.j vzhled a chtějí, aby každý kus oblečení včetně brýlí byl perfektně sladěný.

Vďaka INVISIBLE sú šošovky číre, polarizačné, farbené i fotochromatické bez farebných odleskov. Odporúčame ich mimo iné verejne aktívnym osobám či ženám, ktorým make-up či farbu očí narušuje farebný zvyškový odlesk. Šošovky s najnovšou povrchovou úpravou sú vhodné pre všetky typy a farby rámov, zdôrazňujú prirodzenú krásu očí užívateľa a spôsobujú, že samotný pohľad je ešte výraznejší.

Okrem nesporných estetických výhod obsahuje INVISIBLE tiež všetky vlastnosti povrchovej úpravy STAYCLEAN: vrstvu superhydrofóbnu, oleofóbnu, antistatickú a tiež vytvrdenie.


Povrchová úprava INVISIBLE ideálne hladká, čo zabraňuje prichytávaniu nečistôt, mastnoty, prachu a vody.

  INVISIBLE znamená:
• bezfarebný odtieň antireflexu
• viac prirodzený a estetickejší
• čočky mají všechny vlastnosti povrchové úpravy STAYCLEAN
• maximálny vizuálnyí komfort

DOSTUPNOSŤ:

Zdokonalenú povrchovú úpravu INVISIBLE je možné objednať na výrobné šošovky: jednoohniskové, bifokálne a progresívne. Dostupné indexy: 1.50; 1.56; 1.61, tiež v kombinácii s fotochrómom Transitions, Drivewear a polarizačné alebo s farbením.

Copyright JAI KUDO 2010 - 2020