PROTEK

Po 45. roku života stále viac osôb namiesto dvoch párov okuliarov volí výhodné a optimálne riešenie, a to jeden pár okuliarov, s ktorými dokonale vidia ako do diaľky, tak aj do blízka. Veľmi často tento problém riešili šošovky dvojohniskové, ktoré bohužiaľ nemajú strednú vzdialenosť, čo sťažovalo napr. chodenie po schodoch či športovanie. Tiež predmety nachádzajúce sa v strednej vzdialenosti boli rozmazané a neúplne viditeľné pri celkovom pohľade. Toto bol dôvod na vytvorenie progresívnych šošoviek.

Šošovky PROTEK 2 sú vyrobené s klasickou (vonkajšou) progresiou. Uspokoja predovšetkým tie osoby, ktoré už nosili dvojohniskové šošovky. Sú určené pre zákazníkov, ktorí okrem estetiky a pohodlia pri nosení jedného páru okuliarov ocenia tiež osvedčené a kvalitné šošovky za prijateľnú cenu.

Šošovky PROTEK nie sú decentrované a rovnako ako u šošoviek HYPERVIEW sa na ne vzťahuje trojmesačné obdobie ľahkého privyknutia.Vďaka konštrukcii soft design je kanál progresie dostatočne široký, aby mohol zaistiť optimálny komfort videnia. Šošovky PROTEK 2 sú dostupné s dlhým kanálom progresie - 21 mm a krátkym kanálom - 17 mm.


Copyright JAI KUDO 2010 - 2020