Transitions XTRActive

Okuliarové šošovky Transitions ® XTRActive ® sú najtmavšie samozafarbujúce sa Transitions ® šošovky na každodenné nosenie. Aktivujú sa tiež vo vnútri vozidla. Dosahujú vysokého stupňa stmavenia aj pri vysokých vonkajších teplotách, podporujú príjemnú úroveň jasnosti vo vnútorných priestoroch a chránia tiež vaše oči tým, že blokujú 100 % UV žiarenia.


Šošovky Transitions ® XTRActive ® poskytnú vodičom príjemnú úroveň stmavenia. Až 72 % nositeľov je s nimi pri jazde vo veľmi slnečnom počasí spokojných. Transitions ® XTRActive ® reagujú ako na UV, tak aj na viditeľné svetlo, čo odôvodňuje fakt, prečo sú tmavšie a aktivujú sa aj za sklom automobilu. A to je tiež dôvod, prečo majú nepatrné zvyškové zafarbenie v interiéri.


REAKCIA PRI RÔZNYCH TEPLOTÁCH

• vonku sú rovnako tmavé ako bežné slnečné okuliare: 10% priepustnosť svetla pri 23°C
• rýchlo dosiahnu vysokého stmavenie aj v horúcich letných dňoch: 20% priestupnosť svetla pri 35°C
• stmavia sa aj za čelným sklom automobilu až na 50 % pri 27°C na základe schopnosti reagovať ako na UV žiarenie, tak na viditeľné spektrum svetla. Z bezpečnostných dôvodov si v automobile zachovávajú min. 50% priepustnosť svetla.

Stmavenie šošoviek Transitions ® XTRActive ® za sklom automobilu môže byť ovplyvnené celým radom faktorov, vrátane pozície vodiča v aute, tvarom a sklonom čelného skla, a tiež vlastnosťami skla použitého k výrobe čelného skla v automobile.
 
DOSTUPNOSŤ:


V ponuke JAI KUDO sú šošovky Transitions XTRActive dostupné s povrchovou úpravou: INVISIBLE, EXTREME, , HMAR alebo s lakovaným vytvrdením HC.
Fotochróm je dostupný u šošoviek:

  • jednoohniskových
  • progresívnych WIDEVIEW


 

 

Copyright JAI KUDO 2010 - 2023